centinel جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان

centinel: جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان رییس ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری شعب اخذ رای انتخابات 96

گت بلاگز اصفهان شرکت 300 هزار دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای در استان اصفهان

معاون تربیت بدنی و تندرستی اداره کل آموزش پرورش استان اصفهان گفت: امسال 300 هزار دانش آموز در سومین المپیاد درون مدرسه ای در سطح استان شرکت می کنند.

شرکت 300 هزار دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای در استان اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عبدالرضا رئیسی عصر امروز در مراسم خوش حالی گرامیداشت مقام معلم اردستان افزود: طی سال های اخیر طرح های مختلفی در جهت ایجاد شادابی و نشاط در بین دانش آموزان درواحدهای آموزشی اجرا شده است است.

عبارات مهم : آموزش
وی با بیان این که المپیاد درون مدرسه ای از جمله این طرح هاست تصریح کرد: طرح حیات پویا و آموزش و تشویق به فعالیت و برنامه های قرآنی و فرهنگی نیز اجرا می شود.
معاون تربیت بدنی و تندرستی اداره کل آموزش پرورش استان اصفهان خاطر نشان کرد: تلاش شده است با اجرای برنامه های متفاوت فرهنگی، ورزشی ، تفریحی و آموزشی زمینه حضور و رغبت زیاد دانش آموزان در مدرسه ها فراهم شود.
رئیسی با اشاره به وجود پژوهش سرا در سطح استان گفت: در سال 92 تعداد 20 پژوهش سرا در استان وجود داشت که با تلاش دولت اکنون 39 پژوهش سرا فعال هستند.

وی افزود: استان اصفهان در جشنواره جابر بن حیان رشد 53 درصدی داشته و درآزمون سراسری سال گذشته دانشگاه ها رتبه دوم کشور را به خود تخصیص داده شده است داده است.
معاون اداره کل آموزش پرورش استان اصفهان همچنین به ایجاد کلنیک تخصصی پزشکی و دندانپزشکی فرهنگیان اشاره و افزود: این کلنیک در سطح کشورنمونه و بی سابقه است.

رئیسی گفت: راه اندازی مرکز نوید خاص بیماران صعب العلاج و معاینه 320 هزار دانش آموز ابتدائی در ارتباط با بهداشت دهان و دندان از اقدام های صورت گرفته در سطح مدرسه های استان است.

وی از آموزش و تربیت سفیران سلامت در واحدهای آموزشی خبر داد و افزود: طرح های مختلفی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدرسه های استان اجرا شده است است.

فرماندار اردستان نیز در این مراسم گفت: جامعه فرهنگیان در سال های اخیر درنهضت تحول و توسعه جامعه نقش موثری ایفا کرده اند.
علیرضا غیور افزود: توجه دولت تدبیر و امید به بخش آموزش و پرورش موجب شده است توسعه و عدالت آموزشی و اصلاح اوضاع معیشتی فرهنگیان را به دنبال داشته باشد.

وی اظهار امیدواری کرد با ادامه کار دولت هر روز شاهد ارتقاء کمی و کیفی در بخش آموزش و پرورش و سطح زندگی معلمان باشیم.

در این مراسم خوش حالی از مدیران و معلمان برتر استانی ، منطقه ای و واحدهای آموزشی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | آموزشی | استانی | اصفهان | فرهنگیان | آموزش پرورش | اصفهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog