centinel جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان

centinel: جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان رییس ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری شعب اخذ رای انتخابات 96

گت بلاگز اصفهان سامانه پیامکی پلیس 110 خاص ناشنوایان در اصفهان راه اندازی شد

اولین سامانه پیامکی فورت های پلیس 110 خاص ناشنوایان به همکاری فرماندهی انتظامی اصفهان و اداره کل بهزیستی این استان راه اندازی شد.

سامانه پیامکی پلیس 110 خاص ناشنوایان در اصفهان راه اندازی شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ناشنوایان این استان که تاکنون هیچ راهی جهت برقراری ارتباط با فوریت های پلیسی 110 نداشتند از این بعد می توانند پرسشها و مشاهدات خود در حوزه نظم و امنیت را از طریق پیامک به شماره 09011010110 ارسال کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در مراسم راه اندازی این سامانه پیامکی با بیان اینکه مردم این استان هر لحظه در کارهای خیر پیش قدم بوده اند، گفت: یکی از کارهای خیر کمک به جامعه معلولان است.
سردار ‘ عبدالرضا آقاخانی ‘ افزود: در بررسی های انجام شده است مشخص شد که جمعیت قابل توجهی از ناشنوایان استان اصفهان به علت نداشتن قدرت تکلم نمی توانند با پلیس ارتباط برقرار کنند.
وی با بیان اینکه نحوه ارتباط آنها با پلیس نیز تعریف نشده بود، افزود: در این زمینه یک کار علمی انجام شد و طی جلساتی، پلیس اصفهان به این نتیجه رسید که سامانه پیامکی خاص جهت ارتباط ناشنوایان با مرکز فوریت های پلیس110 استان فراهم شود.
رییس پلیس استان اصفهان با اشاره به اینکه راه اندازی این سامانه پیامکی با همکاری اداره کل بهزیستی استان و یکی از اپراتورهای گوشی کشور فراهم شد، افزود: این سامانه امروز بصورت رسمی راه اندازی و جهت ناشنوایان قابل بهره برداری شد.

سردار آقاخانی اضافه کرد: در حال حاضر این سامانه در کلانشهر اصفهان قابل بهره برداری است و در آینده ای نزدیک در شهرهای استان توسعه می یابد.

عبارات مهم : ارتباط

وی خاطرنشان کرد: پلیس در کنار ناشنوایان است و در صورتیکه اتفاق سرقتی یا تعرضی جهت آنها رخ داد و یا اینکه با موارد مشکوک، توزیع مواد مخدر و دیگر جرایم روبرو شدند، می توانند به سامانه یاد شده است پیامک بزنند و ماموران پلیس 110 نیز طبق ماموریتی که جهت آنها تعریف شده است ظرف 15 دقیقه موظفند در محل حاضر و به عنوان پیگیری کنند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه شماره تلفن ناشنوایان که به پلیس پیامک می زنند بصورت محرمانه ثبت می شود از آنها خواست تا هرگونه موارد مشکوک که به حوزه نظم و امنیت مربوط می شود را به پلیس اطلاع دهند.

سردار آقاخانی از مرکز فوریت های 110 بعنوان پل ارتباطی پلیس با اقشار متفاوت جامعه نامبرد و گفت: سامانه 110 راهی جهت پیگیری سریع به مطالبات مردم، امدادرسانی، پیشگیری از وقوع جرم و پناهگاهی جهت نیازمندان است.
این مقام انتظامی از اداره کل بهزیستی استان که مقدمات خدمت رسانی پلیس به این قشر از جامعه را فراهم کرده است تقدیر کرد و گفت: راه اندازی این سامانه را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم گام های زیاد و بهتری در زمینه خدمت رسانی و رضایتمندی زیاد مردم که شایسته عالی ترین خدمات هستند برداریم.
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان نیز با اشاره به اینکه سامانه پیامکی فوریت های پلیسی 110 خاص ناشنوایان جهت نخستین بار در کشور به وسیله پلیس اصفهان راه اندازی شد، گفت: برقراری ارتباط اقشار متفاوت مردم با پلیس باعث امنیت پایدار می شود.
سعید صادقی با اشاره به اینکه 13 هزار و 500 ناشنوا تحت پوشش بهزیستی استان اصفهان قرار دارند، گفت: برقراری این افراد با دستگاههای اجرایی و نهادها از جمله پلیس جهت تامین نیازهای خود از حقوق شهروندی این افراد هست.

وی گفت: بسیار خرسندیم که با راه اندازی سامانه پیامکی 110 خاص ناشنوایان زمینه برقراری این قشر از جامعه با پلیس فراهم شد.

جمعیت ناشنوایان استان اصفهان حدود 28 هزار نفر هست.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: ارتباط | اصفهان | اندازی | فرمانده انتظامی استان | راه اندازی سامانه پیامکی | پلیس 110 خاص ناشنوایان | در اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog