centinel جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان

centinel: جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان رییس ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری شعب اخذ رای انتخابات 96

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رشد شاخص‌ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نامتوازن است / عارف

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد نامتوازن شاخص‌های توسعه مواجه هستیم، گفت

رشد شاخص‌ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نامتوازن است / عارف

عارف: رشد شاخص ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نامتوازن است

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد نامتوازن شاخص های توسعه مواجه هستیم، گفت: باید شاخص های توسعه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به صورت متوازن محقق شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در آیین تکریم سیدحسین هاشمی استاندار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران و معارفه مقیمی استاندار تازه گفت: امروز در این جلسه از یکی از مدیران متعهد و دلسوز نظام تقدیر خواهیم کرد که انگیزه های معنوی و نگاه ارزشی که در خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران داشته اند، بسیار برجسته هست. بااهمیت ترین شاخصه ایشان شاخصه اخلاقی است که در همه تصمیمات و موضع گیری های ایشان قابل مشاهده است.

رشد شاخص‌ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نامتوازن است / عارف

وی افزود: سیدحسین هاشمی دلسوز و وقت گذار بوده که این شاخصه رمز موفقیت ایشان در اداره استان پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده هست. لذا به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از زحمات ایشان تقدیر می کنم و امیدوارم در هر سنگری که خدمت می کنند، خداوند به ایشان توفیق بدهد.

رئیس مجمع نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جایگزین ایشان یعنی جناب آقای مقیمی نیز سابقه ارزشمندی در بازسازی مناطق جنگ زده داشتند و در هر سنگر و پستی که بودند با آرامش، تعهد و وفاداری به ارزش ها خدمت کرده اند. ایشان در سمت قائم مقامی وزیر کشور در دوره قبل زحمات بسیاری کشیده اند و با توجه به اینکه آقای هاشمی تصمیم گرفته بودند سنگر خدمت را عوض کردن بدهند، تلاش بسیاری شد تا جناب آقای مقیمی عهده دار تصدی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شوند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد نامتوازن شاخص‌های توسعه مواجه هستیم، گفت

عارف در تشریح شرایط استان پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: متاسفانه در داخل استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد نامتعادل شاخص ها در مناطق متفاوت مواجه هستیم. به شکلی که توازن شاخص ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران کاملا دلواپس کننده هست. شاخص های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در امر توسعه نسبت به سایر استان ها اوضاع مناسبی ندارد. چالش هایی که در این استانداری هست، همانند بحران آب که یکی از چالش های مهم کشور نیز محسوب می شود، در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران رتبه نخست را به خود تخصیص داده شده است می دهد.

رئیس فراکسیون امید مجلس با اشاره به وجود آسیب های اجتماعی به عنوان یکی از چالش های جدی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آسیب های اجتماعی در حوزه های متفاوت از جمله طلاق در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اوضاع دلواپس کننده ای مواجه شده است هست. حاشیه نشینی، پرسشها محیط زیستی و بافت های فرسوده امروز در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از چالش های جدی هست. سهم اقتصاد دانش بنیان از اقتصاد ملی باید به بیش از 50 درصد می رسید و در این میان سهم مهم به وسیله استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محقق می شد ولی امروز در این حوزه استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اوضاع خوبی ندارد، هرچند نسبت به گذشته شاهد اصلاح بوده ایم.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید بازسازی اماکن عمومی به خاص ماکن ورزشی مورد توجه قرار بگیرد. امروز مترو مساله مهمی است و پرونده آن باید با یک برنامه وقت بندی مشخص به آخر برسد. باید مشخص شود که جهت شهرستان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قطار بین شهری اجرایی خواهد شد یا مترو؟ این تصمیم باید در دوره تازه اتخاذ شود.

رشد شاخص‌ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نامتوازن است / عارف

عارف با تاکید بر همراهی مجمع نمایندگان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در جهت توسعه این استان گفت: توسعه پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به صورت جدی مدنظر قرار بگیرد البته مطالبات مردم بسیار زیاد است به خاص حوزه معیشت و اشتغال بااهمیت ترین دغدغه آنها محسوب می شود.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما احکام فرادستی مشخصی در این زمینه داریم که می توان محور فعالیت ها و تلاش های ما قرار بگیرد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد نامتوازن شاخص‌های توسعه مواجه هستیم، گفت

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | شورای شهر | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog