centinel جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان

centinel: جمعیت زاهدان زاهدان شهرستان زاهدان رییس ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری شعب اخذ رای انتخابات 96

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شرح تازه از دستگیری شهرام جزایری

مدیرکل گمرک بازرگان تاکید کرد که تنها دو نفر در محموله قاچاق انسان که شهرام جزایری در آن دستگیر شده است هست، بوده‌اند. 

شرح تازه از دستگیری شهرام جزایری

شرح تازه از دستگیری شهرام جزایری

عبارات مهم : راننده

مدیرکل گمرک بازرگان تاکید کرد که تنها دو نفر در محموله قاچاق انسان که شهرام جزایری در آن دستگیر شده است هست، بوده اند.

علی معصومی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به شرح شناسایی و دستگیری شهرام جزایری، اظهار کرد: روز پنج شنبه ساعت ۴:۳۰ بامداد محموله ترانزیتی با بار عدس یا ماش، به سمت ترکیه در حال حرکت بوده است که همکاران ما در وقت ارائه برگه خروج صادرات و تنها ۲۰ متر مانده به خروج از کشور، محموله را متوقف و اقدام به بازرسی فیزیکی می کنند.

وی با بیان اینکه پاره بودن پلمب یا سیم سربی دور کانتینر نظر ماموران گمرک را جلب کرده هست، گفت: بعد از بازرسی فیزیکی مشخص می شود که دو نفر در این بار حضور دارند که یکی از آن ها خود را تبعه افغان معرفی می کند و فرد دوم نیز هیچ گونه اطلاعاتی از خود نمی دهد و تنها از نداشتن مدارک شناسایی سخن می گوید.

شرح تازه از دستگیری شهرام جزایری

مدیرکل گمرک بازرگان افزود: در ادامه صورت جلسه تنظیم و همان ساعات اولیه، این دو نفر تحویل یگان حفاظت گمرک می شوند که بازجویی های مورد نیاز از آن ها به عمل آید.

معصومی با بیان اینکه از وقت راه اندازی ایکس ری های کامیونی در گمرک بیش از ۱۱۰ نفر غیرمجاز را در نقطه صفر مرزی بازرگان کشف و به مراجع قضایی معرفی کرده ایم، راجع به اینکه گفته می شود شهرام جزایری به همراه ۸۰ نفر دیگر دستگیر شده است هست، توضیح داد: اصلا چنین چیزی نبوده و من این را قویا تکذیب می کنم، به طور کلی هم قاچاق انسان در مرز بازرگان معمولا بین یک تا چهار نفر انجام می شود و شهرام جزایری نیز به همراه یک نفر دیگر در این کانتینر دستگیر شده است است.

مدیرکل گمرک بازرگان تاکید کرد که تنها دو نفر در محموله قاچاق انسان که شهرام جزایری در آن دستگیر شده است هست، بوده‌اند. 

وی با اشاره به تصویری که از شهرام جزایری در اینترنت بعد از دستگیری اش منتشر شده، گفت: این تصویر به وسیله ماموران ما در ساختمان یگان حفاظت گمرک گرفته شده است است.

مدیرکل گمرک بازرگان درخصوص اوضاع راننده و کانتینر ترک که حامل این محموله بوده اند نیز، اظهارکرد: در حال حاضر هم راننده و هم کانتینر تحت نظر هستند تا بررسی های مورد نیاز قضایی روی آن ها صورت گیرد، ولی آن چه به نظر می رسد این است که احتمالا راننده از این عنوان مطلع نبوده و این دو نفر با پاره کردن سیم سربی دور کانتینر اقدام به سوار شدن در قسمت بار کرده اند.

به گزارش ایسنا شهرام جزایری پیش از این بر اساس رای دادگاه ممنوع الخروج بوده هست.

شرح تازه از دستگیری شهرام جزایری

واژه های کلیدی: راننده | دستگیری | شهرام جزایری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog